Kūno kontūravimo procedūrų programos - ID CLINIC

KŪNO KONTŪRAVIMO PROCEDŪROS

ANTICELIULITINĖ

Procedūra skirta mažinti celiulitą, kuris yra riebalinių ląstelių ir skysčių sankaupą po oda. Procedūros tikslas pagerinti kraujotaką ir limfos nutekėjimą iš paveiktų sričių taip sumažinant celiulitą, pagerinat odos išvaizdą. Procedūros metu yra naudojamos profesionalios Mesoestetic priemonės ir protokolai.

STANGRINANTI

Procedūra skirta spręsti odos struktūros pokyčius, elastingumo praradimą. Ši procedūra yra sukurta siekiant pagerinti odos būklę, padidinti jos tonusą ir sustiprinti struktūrą. Procedūros metu yra naudojamos profesionalios Mesoestetic priemonės ir protokolai.

STRIJAS MAŽINANTI

Procedūra skirta suvaldyti strijų atsiradimą arba pagerinti esamų strijų išvaizdą. Šios procedūros tikslas yra didinti odos elastingumą, drėkinti, regeneruoti ir mažinti strijas. Procedūros metu yra naudojamos profesionalios Mesoestetic priemonės ir protokolai.

Tai indvidualiai parenkamos kūno kontūravimo programos, kurios atliekamos su specialiomis  profesionaliomis kosmetinėmis priemonėmis. Kūno kontūravimo procedūrų metu gerinama:

Kūno kontūravimo procedūrų programos

PROCESAS

1.
DIAGNOSTIKA

Diagnostika pagal specialų algoritmą, kuris leidžia parinkti efektyviausią gydymo metodą ir priemones.

2.
GYDYMAS KLINIKOJE

5 savaičių intensyvus gydymo kursas pagal parinktą programą su procedūromis 2 kartus per savaitę.

3.
GYDYMAS NAMUOSE

Specialisto parenkamos tinkamiausios priemonės, kurios papildys programą namuose ir galės būti naudojamos tolimesniam rezultato palaikymui.

Parinktos specialios priemonės veikia pasirinkta kryptimi: mažina celiulitą, mažina strijas, stangrina, drenuoja skysčius. Šias priemones galima kombinuoti ir pasirinkti keletą krypčių, pvz. tiek stangrinti tiek ir mažinti celiulitą.
Procedūra: procedūros pradžioje oda specialiai paruošiama (atliekamas šveitimas), priemonių, kurios leidžia geriau įsisavinti parinktus ingredientus. Po ingredientų įvedimo seka užtvirtinimo etapas.
Svarbu pastebėti, kad efektą galima pastebėti tik po viso gydymo kurso. Šiems masažams ypač svarbus reguliarumas.

D.U.K.

Rekomenduojama atlikti 10 seansų du kartus per savaitę, kad būtų pasiektas maksimalus terapinis efektas.

Jau po pirmojo seanso oda tampa tolygesnė, lygesnė ir labiau sudrėkinta. Po penktojo seanso matysime akivaizdesnius pokyčius ir dar labiau išryškėjusį siluetą.

Rekomenduojame atlikti 2 seansus per savaitę, tačiau, jei norite intensyvesnio poveikio, jų skaičių galima padidinti iki 3. 

Atsižvelgiant į kiekvieno paciento poreikius, gydymą galima tęsti ir pratęsti dar 10 seansų. Seansų skaičių nustato specialistas, atsižvelgdamas į paciento ligos istoriją ir raidą.

Taip, rekomenduojame atlikti palaikomuosius seansus, kad pratęstumėte pasiektus rezultatus ir išsiugdytumėte kūno priežiūros įpročius.

„Bodyshock®” profesionalus protokolas apima specialius masažus, atsižvelgiant į gydomą sritį ir indikacijas. Paprastai masažo technika bus pritaikyta atsižvelgiant į pagrindinį gydymo tikslą. Tai leidžia atlikti drenuojamuosius, kraujotakos, stangrinamuosius ar remodeliacinius masažus pagal indikacijas.

L-karnitinas yra riebalų rūgščių pernešėjas į mitochondrijas, todėl yra labai veiksminga lipolitinių procedūrų sudedamoji dalis. L-karnitinas yra epigenetinio veiksmingumo, priešuždegiminio ir stangrinamojo poveikio medžiaga, todėl jis yra svarbi skersinio poveikio veiklioji medžiaga visai „Bodyshock” serijai. 

Kūno kontūravimo procedūrų programosKūno kontūravimo procedūrų programos
PRIEŠ / PO
Kūno kontūravimo procedūrų programosKūno kontūravimo procedūrų programos
PRIEŠ / PO

PROGRAMOS

MINI

80
  • 1 seansas

MIDI

400
  • 5 seansai

MAXI

800
  • 10 seansų

REGISTRACIJA

Kūno kontūravimo procedūrų programos
Simona Šovaitė
Grožio specialistė
Kitos paslaugos

PNOE tyrimas