Dermatologija - Dermatologas Vilniuje - ID CLINIC

DERMATOLOGIJA

Mes suprantame, kokią įtaką odos sveikata ir išvaizda turi jūsų bendrai savijautai, pasitikėjimui savimi ir gyvenimo kokybei, todėl į odos priežiūros poreikius žiūrime kompleksiškai – stengiamės ne tik gydyti įvairias odos ligas, bet ieškome jų atsiradimo priežasties. Savo praktikoje pasitelkiame naujausias medicinines žinias ir gydymo metodus, kurie padeda užtikrinti saugią, veiksmingą ir individualizuotą odos poreikių priežiūrą.
Didelį dėmesį skiriame onkologinių odos darinių ištyrimui ir diagnostikai. Melanoma yra vienas dažniausių onkologinių susirgimų. Tarp vyrų – tai trečias pagal paplitimą vėžys, tarp moterų – antras. Pastebima, kad odos melanoma diagnozuojama rečiau nei kiti odos vėžio tipai, tačiau ši liga yra žymiai agresyvesnė, todėl jei pastebėjote įtartinos formos, spalvos apgamus, rekomenduojame nedelsiant kreiptis į gydytoją ištyrimui.
Mūsų klinikoje ne tik diagnozuojame ir gydome įvairias odos ligas (aknė, egzema, dermatitas, žvynelinė, vilkligė, įvairūs bėrimai ir kt.), bet ir teikiame estetinės dermatologijos paslaugas. Juk išpuoselėta, švytinti ir prižiūrėta oda suteikia mums daugiau pasitikėjimo savimi, leidžia pasijausti laimingesniais. Taikydami minimaliai invazines procedūras, siekiame išsaugoti natūralų odos grožį, pagerinti jos išvaizdą, sumažinti raukšles ir išspręsti tam tikras kosmetines problemas. Taip pat šiuolaikinėmis priemonėmis gydome plaukų slinkimą, atliekame botulino injekcijas nuo padidėjusio prakaitavimo.

PASLAUGOS

Dermatologija
Patyrusi mūsų klinikos gydytoja dermatovenerologė Gintarė KAZBARAITĖ atlieka šias estetinės dermatologijos procedūras:
Botulino ir hialurono rūgšties injekcijos

Botulino toksino ir hialurono rūgšties užpildų procedūros padeda išlyginti raukšles, atkuria odos elastingumą ir stangrumą. Hialurono rūgšties injekcijos taip pat efektyviai drėkina odą.

Injekcijos nuo prakaitavimo

Tikslinės procedūras nuo prakaitavimo padeda atsikratyti pernelyg didelio prakaitavimo. Šios injekcijos idealiai tinka asmenims, sergantiems hiperhidroze.

Mezoterapija

Mezoterapija padeda atgaivinti odą iš vidaus, intensyviai drėkina, suteikia odai skaistumo, spindesio ir mažina smulkias raukšleles. Klinikoje procedūras atliekame su itin smulkiomis NANOSOFT mikroadatėlėmis, todėl procedūra yra visiškai neskausminga ir saugi. Jau po pirmos procedūros matomi akivaizdūs veido odos pokyčiai. Mezoterapija gali būti atliekama ir galvos odai, skatinant plaukų augimą arba padedant stabdyti jų slinkimą. Pagal poreikį gali būti rekomenduojamas mezoterapijos procedūrų kursas.

Plaukų slinkimo gydymas

Plaukų slinkimo gydymą pradedame nuo galvos odos ištyrimo ir/ar specialių kraujo tyrimų, jei reikia nustatyti tikslinę plaukų slinkimo priežastį. Atliekame injekcines procedūras, kurios padeda stabdyti plaukų slinkimą, skatina jų augimą ir padeda išlaikyti sveiką galvos odą.

Biorevitalizacija

Biorevitalizacija atliekama tuomet, kai reikalingas gilus odos drėkinimas. Ši procedūra ne tik atstato odos drėgmės balansą, bet ir skatina kolageno, elastino gamybą. Po procedūros oda atrodo jaunesnė, sumažėja smulkios raukšlės, odos nuovargio požymiai, pagerėja odos tonusas ir bendra išvaizda.

Dermatologė

Dermatovenerologo konsultacija su dermatoskopija (bendroji dermatologija) (30 min)€80,00
Dermatovenerologo konsultacija (onkodermatologija, apgamų apžiūra)€120,00
Dermatovenerologo konsultacija (trichologija, konsultacija dėl plaukų slinkimo)€120,00
Dermatovenerologo pakartotinė konsultacija dėl tos pačios problemos, iki 3 mėn po paskutinio apsilankymo, gydymo tęsimui bei kontrolei (20 min)€60,00
Dermatologo trumpa pakartotinė konsultacija (iki 10 min – vaistų išrašymas, tyrimo komentaras arba nuotolinis vaisto išrašymas gydymo tęsimui)€40,00
Biopsinės medžiagos paėmimas ir histologinis ištyrimas€120,00
INJEKCIJOS PLAUKAMS
PRP terapija plaukams€200,00
Dr. Cyj Hair Filler€180,00
MEZOTERAPIJA
Mezoterapija veidui nuo€90,00
Kombinuota mezoterapijos ir biorevitalizacijos procedūra veidui su nanosoft adata nuo€250,00
BIOREVITALIZACIJA IR REDERMALIZACIJA
Biorevitalizacija su Ejal preparatu (perkant iš karto 3 procedūras, kaina – 399 Eur)€200,00
Redermalizacija veidui su Xela Rederm preparatu 1 ml (gintaro rūgšties bei hialurono rūgšties derinys) nuo€200,00
Biorevitalizacija veidui (priklausomai nuo naudojamo preparato) nuo€200,00
Kombinuota mezoterapijos ir biorevitalizacijos procedūra veidui su nanosoft adata nuo€250,00
INJEKCIJOS NUO PRAKAITAVIMO
Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo nuo€350,00
RAUKŠLIŲ KOREKCIJA HIALURONU
Hialurono rūgšties injekcijos nuo€230,00

REGISTRACIJA

Dermatologija
Gintarė Kazbaraitė
Dermatologė
Dermatologija
Simona Šovaitė
Grožio specialistė
Kitos paslaugos

Kūno kontūravimo procedūrų programos