Mezoterapija, tai medicininė procedūra, kurios metu į odą mikroinjekcijomis suleidžiamos biologiškai aktyvios medžiagos, tokios kaip vitaminai, mineralai, aminorūgštys, antioksidantai, hialurono rūgštis ir kitos veikliosios medžiagos. Šios medžiagos skirtos pagerinti odos būklę, stimuliuoti jos regeneraciją ir atjauninimą.
Mezoterapijos procedūros gali būti taikomos gan plačiai, įvairioms odos problemoms gydyti arba dėl estetinių priežasčių. Žemiau pateikiame dažniausias sritis, kuriose taikoma mezoterapija.
Veido mezoterapija gali būti taikoma dėl skirtingų priežasčių:
Mezoterapija gali būti naudojama galvos odoje siekiant skatinti plaukų augimą ir mažinti plaukų slinkimą, tiek vyrams, tiek moterims. Preparatuose esantys vitaminai ir mikroelementai stiprina plaukų šaknis, maitina plaukų folikulus ir gerina mikrocirkuliaciją.
Mezoterapija plaukams padeda dėl skirtingų priežasčių plikimo:
Mezoterapija padeda ne tik dėl slinkimo, tačiau ir siekiant užkirsti kelią plaukų galiukų skilinėjimui, šalina pleiskanas, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, skatina naujų plaukų augimą. Po procedūros plaukai tampa stipresni, blizgantys, švelnūs ir sveikesni.
Mezoterapija be veido ir plaukų sričių gali būti taikoma kūno srityse siekiant mažinti celiulitą, riebalų sankaupas ir gerinti odos išvaizdą. Mezoterapija celiulito mažinimui ir kūno formavimui yra viena iš populiariausių nechirurginių procedūrų, skirtų pagerinti kūno kontūrus ir sumažinti celiulitą. Ši procedūra apima specialių kokteilių, kurių sudėtyje yra įvairių veikliųjų medžiagų, suleidimą į poodinį sluoksnį, kur kaupiasi riebalų ląstelės.
Pagal poreikį gali būti rekomenduojamas mezoterapijos procedūrų kursas.
ID Clinic klinikoje atliekamos mezoterapijos veidui kaina prasideda nuo 90 Eur, o kombinuota mezoterapijos ir biorevitalizacijos procedūra veidui su nanosoft adata nuo 250 Eur. Tikslią kainą sužinosite pasitarę su specialistu ir aptarę savo poreikius.
Nors mezoterapijos rezultatai priklauso nuo procedūros tipo, naudojamų medžiagų, gydomos srities, odos būklės ir paciento individualių savybių, jau po pirmos procedūros bus matomi akivaizdūs veido odos pokyčiai, ypač kai atliekamos injekcijos su hialurono rūgštimi.
Atliekant mezoterapiją veido srityje pastebėsite pagerėjusią odos tekstūrą – oda taps lygesnė, švelnesnė, suvienodės jos paviršius. Smulkios raukšlės išsilygins, ypač aplink akis ir lūpas, o gilios raukšlės taps mažiau pastebimos. Dėl stimuliuojamos kolageno ir elastino gamybos oda taps stangresnė ir elastingesnė, o dėl pagerėjusios kraujotakos ir drėgmės balanso atrodys gyvesnė ir švytinti.
Taikant mezoterapiją galvos odai, plaukų būklei gerinti arba slinkimui mažinti, plaukai po procedūros taps stipresni ir mažiau linkę slinkti. Mezoterapija skatins naujų plaukų augimą, ypač esant ankstyvoms plikimo stadijoms.
Maksimaliam poveikiui išgauti įprastai rekomenduojamos 5 procedūros. Pirmos 3 procedūros kas 2 savaites, po to tęsti likusias 2 procedūras kas mėnesį. Gydymo kursas gali būti kartojamas kas metus arba kas 3–6 mėnesius, priklausomai nuo odos būklės. Tikslius terminus sužinosite pasikonsultavę su specialistu ir aptarę individualis poreikius.
Tai, kokie rezultatai džiugins po procedūros priklauso nuo kelių veiksnių:
Mezoterapija iš esmės neturi šalutinio poveikio, taigi esant poreikiui ją galima kartoti. Norint sustiprinti pageidaujamą efektą, mezoterapija veidui gali būti taikoma derinant su kitomis kosmetinėmis procedūromis (pavyzdžiui, su raukšlių užpildų injekcijomis).
Laikini šalutiniai poveikiai gali apimti:
Visi šie pojūčiai, net jei ir pasitaiko, išnyksta per kelias valandas ar dienas.
Taigi, atliekama kompetetingo specialisto, mezoterapija – įprastai saugi procedūra. Jei procedūra atlikta neteisingai, dažniausios komplikacijos – uždegimas, infekcijos patekimas. Lankydamiesi ID Clinic klinikoje galite būti ramūs ir užtikrinti, kad procedūra bus atlikti profesionaliai ir saugiai.
Mezoterapija, nors ir yra saugi bei efektyvi procedūra, ne visiems gali būti tinkama. Šiais atvejais mezoterapija gali netikti:
Svarbu prieš atliekant mezoterapijos procedūrą išsamiai pasikonsultuoti su gydytoju ar kvalifikuotu specialistu, kuris įvertins jūsų sveikatos būklę ir aptars galimas rizikas.