NAD+ intraveninė terapija (vitaminų lašelinės) Vilniuje - ID CLINIC

I-V 9-18 val. +370 686 11311

I-V 9-18 val. +370 603 04104

NAD+ INTRAVENINĖ TERAPIJA

NAD intraveninė terapija

KAS TAI YRA NAD+?

NAD (nikotinamido adenino dinukleotidas) yra labai svarbus, kiekvienoje mūsų kūno ląstelėje esantis vitamino B3 kofermentas, atsakingas už energijos gamybą organizme ir ląstelių atsistatymą. Šis kofermentas gautas maistines medžiagas paverčia energija ir sureguliuoja ląstelių funkcijas, skatina svarbiausius medžiagų apykaitos procesus, mažina uždegimus. Nors NAD+ mūsų organizme gaminasi ir natūraliai, tačiau jau nuo maždaug 20-25 metų amžiaus jo kiekis palaipsniui pradeda mažėti, todėl ogranizmas ne taip greitai susitvarko su stresu, padidėja nuovargis, mažėja energijos lygis, lėtėja medžiagų apykaita, atsiranda lėtinės ligos, dažniau vargina infekcijos.

NAD+ terapijos nauda ir privalumai

NAD+ terapija ne tik pagerina bendrą savijautą ir suteikia daugiau energijos, bet ir gerina nuotaiką, miego kokybę, skatina medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą, leidžia pasiekti geresnius fizinio krūvio rezultatus, padeda organizmui kovoti su oksidaciniu stresu, ląstelių pažeidimais, taip pat mažina nerimą, potrauminio streso sindromą bei depresijos simptomus. Ši terapija naudinga ir organizmo detoksikacijai, nes padeda greičiau pašalinti toksinus ir laisvuosius radikalus. NAD+ terapija pasitarnauja ir po patirtų traumų ar persirgtų ligų. NAD+ teigiamai veikia ne tik savijautą, bet ir gali padėti gydant lėtines ligas. NAD+ intravertinė terapija naudinga gydant Alzheimerio ligą, Parkinsono ligą, išsėtinę sklerozę, diabetą, širdies ligas, fibromialgiją, lėtinį nuovargį, nerimą, depresiją. Be to, NAD+ yra natūralus detoksikatorius gydant alkoholizmą, priklausomybę narkotinėms medžiagoms. Tyrimais įrodyta, kad NAD+ gali padėti atkurti opiatų receptorius, sumažinti potraukį ir sušvelninti abstinencijos simptomus. Vienas svarbiausių šios intraveninės terapijos privalumų - senėjimo procesų lėtinimas. NAD+ terapija padeda kovoti su senėjimu aprūpindama mūsų organizmo ląsteles energija ir saugodama DNR nuo oksidacinės pažaidos.
NAD+ tiesiogiai suleidžiamas į kraują intraveniniu būdu. Tai inovatyvus būdas, leidžiantis didesniam NAD+ kiekiui patekti į organizmą, nei vartojant papildą per burną. NAD+ yra natūrali medžiaga, todėl ši terapija yra visiškai saugus gydymo būdas. Prieš skiriant lašinę, būtina gydytojo konsultacija. Esant reikalui atliekami svarbiausi tyrimai: bendras kraujo tyrimas, kepenų bei inkstų būklės įvertinimas. NAD+ teigiamai veikia ne tik savijautą, bet ir gali padėti gydant lėtines ligas. NAD+ intravertinė terapija naudinga gydant Alzheimerio ligą, Parkinsono ligą, išsėtinę sklerozę, diabetą, širdies ligas, fibromialgiją, lėtinį nuovargį, nerimą, depresiją. Be to, NAD+ yra natūralus detoksikatorius gydant alkoholizmą, priklausomybę narkotinėms medžiagoms. Tyrimais įrodyta, kad NAD+ gali padėti atkurti opiatų receptorius, sumažinti potraukį ir sušvelninti abstinencijos simptomus. Vienas svarbiausių šios intraveninės terapijos privalumų - senėjimo procesų lėtinimas. NAD+ terapija padeda kovoti su senėjimu aprūpindama mūsų organizmo ląsteles energija ir saugodama DNR nuo oksidacinės pažaidos.

Kaip atliekama NAD+ intraveninė terapija?

Kam gali padėti NAD+ terapija?

• Kiekvienam, jaučiančiam nuovargį, energijos trūkumą, proto „rūką“, norint pagerinti dėmesio koncentraciją.
• Norintiems sulėtinti senėjimo procesus ir sumažinti riziką sirgti su amžiumi susijusiomis ligomis.
• Sportininkams, siekiantiems geresnių sporto rezultatų ar norintiems pagreitinti atsigavimą po sunkių varžybų, taip pat pagreitinti gijimą po patirtų traumų.
• Asmenims, kovojantiems su priklausomybėmis. NAD+ terapija gali padėti net regeneruoti smegenų ląsteles, kurios buvo pažeistos piktnaudžiaujant tam tikromis medžiagomis, įskaitant narkotines medžiagas, alkoholį ir kita.

NAD+ terapija parenkama indvidualiai konsutlacijos metu, tačiau galima išskirti keletą terapijos tipų.

PASLAUGOS

VIENKARTINĖ

140-410
  • 1 seansas NAD+ skirti ląstelių regeneracijai, energijos lygio didinimui.

ATSTATOMOJI

560-1600
  • 4 seansai NAD+ skirti ląstelių regeneracijai, energijos lygio didinimui.

ANTI-AGING

Intensyvi NAD+ TERAPIJA nuo 40 - 45 metų amžiaus.
1600-5000
  • 2 intraveninės NAD + terapijos per savaitę
  • Glutationo ir vitamino C 1 kartas per savaitę

Intraveninė terapija

Infuzinė terapija NAD+ 50 mg + glutationas€120,00
Infuzinė terapija "NAD+ 100 mg"€140,00
Infuzinė terapija "NAD+ 200 mg"€180,00
Infuzinė terapiia "NAD+ 300 mg"€260,00
Infuzinė terapija "NAD+ 400 mg"€340,00
Infuzinė terapija "NAD+ 500 mg"€410,00
Imunitetui€80,00
Energijai€150,00
Kraujotakai€100,00
Plaukams, odai ir nagams€100,00
Antioksidacinė terapija€80,00
Lieknėjimui€90,00
Skysčių balansui€40,00
Pajėgumo didinimui€100,00
II tipo cukrinio diabeto komplikacijų gydymui€80,00
Monofer ampulė€20,00
Geležies medikamentų sulašinimas€60,00
Albumino lašinimas€250,00

D.U.K.

NAD yra natūrali organizmo medžiaga, kuri lengvai įsisavinama ir nekelia pavojaus mūsų kūnui.

Intraveninės terapijos trukmė priklauso nuo lašinamos koncentracijos ir gali trukti nuo 60 min iki 4 val. 

Rekomenduojama pirmą mėnesį bent 4 kartus, tuomet 1 kartą per mėnesį 3 mėnesius ir vėliau 1 kartą į pusę metų. Dažnio parinkimas gali skirtins indvidualiai nuo paciento ir norimų pasiekti tikslų. 

Injekcijos metu gali pasireikšti pykinimas, smegenų rūkas, spaudimas krūtinėje,  mėšlungis terapijos metu, galvos skausmai, pilvo skausmas, pilvo raižymas, karščio pylimas. Visi šalutiniai reiškiniai dažniausiai priklauso nuo lašinimo greičio, todėl labai svarbu, kad pacientui lašinimo greitis būtų parenkamas indvidualiai.

Po infuzijos galite grįšti į įprastą savo rutiną. 

Rekomenduojama būti pavalgius prieš intraveninę terapiją. Manoma, kad pavalgius pasireiškia mažiau šalutinių reiškinių. 

  • Nėštumas
  • Žindymas 
  • Buvusi ar esama onkologinė liga 
  • Bipolinis sutrikimas 
  • Sunkus kepenų ar inkstų pažeidimas 
  • Benzodiazepinų vartojimas 

REGISTRACIJA

NAD intraveninė terapija
Elena Atsuvienė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Kitos paslaugos

Endokrinologija