Vaikų dietologas - ID CLINIC

I-V 9-18 val. +370 686 11311

I-V 9-18 val. +370 603 04104

Vaikų dietologas

Vis daugiau vaikų šiandien susiduria su viršsvorio keliamais iššūkiais, netaisyklingos mitybos bei fizinio aktyvumo stokos pasekmėmis. Vaikų nutukimas, viršvoris įtakoja ne tik sveikatos problemas, tačiau ir jų emocinę būklę. Daugelis viršsvorio turinčių vaikų patiria patyčias net ir pačioje artimiausioje aplinkoje, kas neigiamai paveikia jų savivertę, sukelia psichologines problemas ar net depresiją, įtakoja jų elgesį, vystymąsi, mokymosi rezultatus. Moksliniai tyrimai rodo, jog tiek vaikai, tiek suaugusieji yra linkę neigiamai vertinti žmones, turinčius antsvorio.
Vaikų dietologas
Mūsų klinikoje vaikų gydytoja dietologė Justė Parnarauskienė konsultuoja vaikus, turinčius valgymo ir virškinamojo trakto sutrikimų, esant viršsvoriui, nutukimui ar per mažam svoriui, taip pat sergant anoreksija, bulimija, diabetu ar kitomis lėtinėmis ligomis.
Didžiulę patirtį vaikų dietologijoje turinti klinikos gydytoja sudaro mitybos planus, rekomenduoja ir atlieka reikiamus tyrimus (laboratorinius, kūno masės analizę), konsultuoja sveikos, subalansuotos mitybos klausimais, taip pat, esant poreikiui, tiria dėl maisto alergijų, atlieka maisto netoleravimo testus, teikia rekomendacijas tėvams, kaip sėkmingai koreguoti esamus vaikų mitybos ir fizinės veiklos įpročius.

REGISTRACIJA

Vaikų dietologas
Justė Parnarauskienė​
Vaikų gydytoja dietologė
Kitos paslaugos

Echoskopija