Mūsų naujas vardas ID CLINIC (inozitolio nauda) - ID CLINIC
Mūsų naujas vardas ID CLINIC

Mūsų naujas vardas ID CLINIC

Mieli klientai, 
Šiandien mums ypatinga diena, žyminti naują, prieš tris metus įsteigtos mūsų klinikos raidos etapą.  
Su džiaugsmu Jums pranešame, kad Inovatyvios dietologijos centras auga ir keičia savo pavadinimą į ID Clinic.
Sprendimą keisti savo identitetą priėmėme atsižvelgdami į jūsų, brangūs mūsų klientai, sveikatos poreikius ir mūsų pačių subrandintą ambiciją – išpildyti jūsų sveikatos potencialą bei įkvėpti jus gyventi sveikiau.
Mes norime prisidėti prie stipresnės Lietuvos žmonių sveikatos ir ilgaamžiškumo principų puoselėjimo, todėl, pasitelkdami svarbiausių sveikatos sričių specialistų kompetencijas, mes ir toliau sieksime užtikrinti aukščiausio lygio individualizuotas sveikatos priežiūros paslaugas kiekvienam pacientui.
Naujasis ID Clinic vardas atspindi mūsų besąlygišką atsidavimą padėti jums siekti sveikatos ir ilgaamžiškumo tikslų, pasitelkiant mokslu grįstus inovatyvius sveikatos prevencijos, profilaktikos ir gydymo metodus.
Mes siekiame sukurti naujus sveikatos namus, kuriuose jūs galėtumėte jaustis saugiai, jaukiai ir patogiai.
Mūsų išaugusi gydytojų profesionalų komanda yra pasirengusi jums padėti kiekviename žingsnyje į sveikesnę savęs versiją.
Džiaugiamės, kad prie mūsų gydytojų kolektyvo prisijungė patyrę savo sričių gydytojai specialistai – gastroenterologai, dermatologai, endokrinologai ir kiti.
Nors keičiasi mūsų pavadinimas, tačiau mūsų misija – padėti jums palaikyti fizinio ir emocinio kūno balansą – išlieka ta pati. Mes norime Jus įkvėpti gyventi sveikai ir laimingai.
Dėkojame, kad esate svarbi mūsų klinikos kelionės dalis, ir nekantriai laukiame jūsų atsinaujinusioje ID Clinic. Pradėkime šį naują etapą drauge.
Sveiki atvykę į mūsų naujus sveikatos namus – ID Clinic!
Nuoširdžiai jūsų –
Ieva Gelažanskaitė