Genetiniai tyrimai - Epigenetinis, DNR tyrimas Vilniuje - ID CLINIC

GENETINIS IR EPIGENETINIS TYRIMAS

Genetinis tyrimas

Genetinis tyrimas analizuoja žmogaus genetinę DNR duomenų bazę, nešančią informaciją apie esmines organizmo funkcijas. Šis tyrimas gali padėti nustatyti pokyčius chromosomose, genuose ar baltymuose ir gali būti naudojamas:

Sveikatos sričių
0
Genų analizė
0

Analizuojamos sveikatos sritys:

Ši genų analizės suvestinė – puiki pradžia jūsų sveikesnio gyvenimo pokyčiams. Po tyrimo tikslingai žinosite, ką turite koreguoti.
Svarbu pabrėžti, kad kiekvienas genetinis tyrimas nėra universalus sveikatos būklės atspindys bei privalo būti įvertintas specialisto, kuris suteiktų individualias rekomendacijas atsižvelgiant į tai, kaip vedamas gyvenimo būdas turi įtakos genų raiškai bei simptomatikos pasireiškimui.

Epigenetinis tyrimas

Epigenetinis tyrimas leidžia įvertinti, kaip Jūsų mityba, gyvenimo būdas, aplinka, stresas paveikė Jūsų ląsteles genetiniu lygmeniu, taip pat dabartinę jūsų sveikatos būklę bei biologinį amžių. Rezultatų santrauka leidžia greitai ir lengvai suprasti visų 5 epigenetinių sveikatos sričių bendrą vaizdą.

Ilgą laiką žmonija ieškojo atsakymų į klausimą – kaip gyventi ilgai ir kokybiškai?

Dabar, mokslas yra vienu žingsniu arčiau ieškomos tiesos, nes nustatė chemines struktūras ,,jungiklius“ pririštus prie mūsų genetinės medžiagos, galinčius įjungti arba išjungti DNR medžiagos raišką.

DNR medžiaga yra genetiškai užprogramuota bei mažai kintanti, bet epigenetiniai veiksniai kinta priklausomai nuo to ką valgome, kaip miegame, kiek esame fiziškai aktyvūs bei kokioje aplinkoje gyvename. Visi šie veiksniai lemia mūsų riziką sirgti tokiomis ligomis kaip: širdies ir kraujagyslių ligos, 2 tipo cukrinis diabetas ir pan., įjungdami arba išjungdami genus, kontroliuojančius minėtų sutrikimų atsiradimą.

Ar amžius pagal chronologinius metus atitinka mūsų tikrąją savijautą?

Turime pripažinti, kad kartais mes galime jaustis blogiau arba geriau nei mes patys sau atrodome. Dažniausiai savo gyvenimą vertindami pagal bėgančius metų laikus galime nepastebėti, kaip organizmas jaučiasi bei atrodo iš vidaus. Tai vadinama biologiniu amžiumi.

Šis tyrimas apimdamas > 850 000 skirtingų epigenetinių veiksnių analizę, leidžia mums pažiūrėti į savo kūną iš vidaus, bei įvertinti: 

Genetika negali egzistuoti be epigenetikos, todėl atlikus abu šiuos tyrimus, matomas pilnas sveikatos būklės vaizdas.

Tai yra vieni naujausių neinvazinių tyrimų, galinčių atvaizduoti, kaip gyvenimo ritmas, kurį esame pasirinkę, prisideda prie organizmo sveikatos.  

Kaip atliekamas tyrimas?

Į tyrimo kainą įtraukta 60 min. genetiko konsultacija su tyrimų interpretacija ir paaiškinimais.

Po atliktų tyrimų galime tiksliau sudaryti sveikatai palankaus gyvenimo būdo planą, sudėlioti tikslingus mikroelementus ir vitaminus bei mitybos gaires.

Genetinis + Epigenetinis tyrimas

590
  • 15 sveikatos sričių
  • 1.500 genų analizė
  • 850.000 epigenetinių veiksnių analizė
  • 60 min. genetiko konsultacija su tyrimų interpretacija ir paaiškinimais
NAUJIENA

REGISTRACIJA

Genetinis ir epigenetinis tyrimas
Dalia Petrauskienė
Gydytoja dietologė
Genetinis ir epigenetinis tyrimas
Elena Atsuvienė
Bendrosios praktikos slaugytoja
Kitos paslaugos

Lašelinės sveikatinimui